MENEMEN İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ 

 

   1. Kaymakam – Gülihsan YİĞİT

   2. 57.Topçu Tugay Komutan Yardımcısı –Topçu Albay Feridun İŞLER

   3. Belediye Başkanı – Tahir ŞAHİN  
  
   4. Cumhuriyet Başsavcısı – Ekrem HOCAOĞLU

       Cumhuriyet Savcısı – Recep KORKMAZ
       Cumhuriyet Savcısı -  Gökhan KAPLAN
       Cumhuriyet Savcısı – Fadime BALALİOĞLU YILDIZ
       Cumhuriyet Savcısı – Kamil YILMAZ
       Cumhuriyet Savcısı – Hakan AŞIK
       Cumhuriyet Savcısı – Aşkın YEĞİN 
 
1.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi – Betül COŞKUN
2.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi – Meltem GÜVENİR
1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi – Servet ACET
2.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi – Özlem EROĞLU DEMİRCİ
3.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi – Ayşe Yıldız YEĞİN
Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi - Mehmet AKMEŞE
   
     1.Noter – Ülkü KÜÇÜKÖZ 
     2.Noter – Tahsin ÖZCAN
     3.Noter V. – Tijen AKTAŞ
 
5.    İzmir Barosu Temsilcisi  – Av. Koray YÜCEL
6.    Askerlik Şubesi Başkanı – Bnb.Hasan GÜNGÖR 
7.    İktidar Partisi – Ana Muhalefet Partisi – TBMM’de Grubu Bulunan Siyasi Partiler 
                   Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı- Mithat ÇETİN 
                   Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı – K.Hürol TAKLAK 
                   Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı – Ahmet EMEKLİ 
8. Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü  – Dr. Ali PEKSÜSLÜ 
9. İzmir Serbest Bölge Müdürü – Mehmet SİVRİ 
10. Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Dilek KAHRAMAN 
11.İlçe Jandarma Komutanı V. - Üsteğmen Şerafettin Barış KARAATA
12.İlçe Emniyet Müdürü  – Hakan İNCİLİ
13.Menemen Cezaevi Bölük Komutanı - Üsteğmen Kadir ŞİMŞEK 
14.Müftü – İsa SOLMAZ 
15.Tapu  Müdürü  – Aydın DOLMAZ 
16.Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü – Özlem GÜNAY KARATAŞ 
17.Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü - Serpil SEVEN 
18.İlçe Nüfus Müdürü – Fethiye YURTSEVER 
19.Malmüdürü  - Sefa ÖZBAHAR 
20.Vergi Dairesi Müdürü– Nurkay YİĞİT
21.İlçe Milli Eğitim Müdürü – İlyas DUMAN
22.İlçe Sağlık Müdürü – Dr. Semra İPER 
23.Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Başkanı – Dr. Ayşe ALKURT 
24.Devlet Hastanesi Baştabibi - Op.Dr.Nusret AYAZ
25.Diş Hastanesi Başhekimi - Dr. Deniz ERTEM
26.İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü – Celal SAYILIR 
27.Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü - Mustafa HASTOPRAKÇILAR
28.İlçe Halk Kütüphanesi Sorumlu Memuru – Safiye AKYOL
29.Orman İşletme Şefi – Tolga SEVİNÇ  
30.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü – Tolga ÜNLÜEROĞLUGİL 
31.Resmi Bankalar 
Ziraat Bankası Müdürü -  Mehmet Ali SARI 
Halk Bankası Müdürü  – Fevziye Ülkü İZMİRLİOĞLU
Vakıflar Bankası Müdürü – Koral ORHAN 
32.Kamu İktisadi Teşebbüsleri 
           PTT Müdürü - Mehmet VURANOĞLU
           Gediz Elekt. Dağıtım A.Ş. İlçe İşletme Yöneticisi – Sabri Halit HÜSMEN 
           TCDD Gar Şefi   - Ramazan ÇEKMEZ 
           Telekom İletme Amiri - 
33.TBMM Grubu Bulunmayan Siyasi Partiler 
                  Bağımsız Cumhuriyet Partisi İlçe Başkanı – Sumru TÖMEK 
                  Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı – Muhittin COŞKUN 
                  Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı – Suat Fazıl KARA 
                  Demokrat Parti İlçe Başkanı – Cengiz BOZKIR 
                  Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı – Ülkü ÖZDEMİR 
                  Emek Partisi İlçe Başkanı – Süleyman KÖMÜRCÜ 
                  Genç Parti İlçe Başkanı – Cemil ÖZÜYANMIŞ 
                  Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanı – Fikri BAYRAM 
                  Halkın Yükselişi Partisi İlçe Başkanı – Yusuf KOŞAR 
                  Vatan Partisi İlçe Başkanı – Mehtap TANYERİ 
                  Saadet Partisi İlçe Başkanı – Servet YILDIZ 
                  Türkiye Komünist Partisi İlçe Başkanı – Osman İNCEKARA 
                  Yeni Parti İlçe Başkanı – Hayati DOĞAN 
      34.  Belediye Meclisi Üyeler
                        İsmail AKINCI

                        Fatma KAR 
 
                        Adnan GÖKDEMİR
                        H. Serpil ERTUĞ
                        Mustafa SEVİNÇ 
                        İrfan ARAS 
                        Nuray KIZILTEPE
                        Kenan CENGİZ 
                        Oskay DÖNMEZ 
                        Yakup EYRİCE 
                        Ercan ŞENEL 
                        Halis AKDOĞAN 
                        Mehmet ER 
                        Seval ŞAHİN 
                        Metin UZUNALLI 
                        Veli ÇAYLAK 
                        İbrahim ÖZDER 
                        Mehmet Ali YILDIRIM 
                        Arif KURAN 
                        Hakkı DURMAZ 
                        Mustafa KOÇ 
                        Naim ÖZDEMİR 
                        Hülya ÖZENOĞLU 
                        Bayram GÖRER 
                        Seyfo ÜLKER 
                        Mehmet Gökhan ÇELİK 
                        İsmet TUNA 
                        Orhan AKTAŞ 
                        Levent KUTLUAY 
                        Ali Rıza BÖLÜL 
                        Tanzer SUCU 
35. Ziraat Odası Başkanı – A.Metin KARAGÖL 
36. Ticaret Odası Başkanı – Yılmaz GÜRAL 
37. Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü – Pınar ÇELİK
38. Tariş Müdürü ( 107 Numaralı Pamuk Tarım Satış Koop.) – Süleyman DEVECİ 
39.  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop.Başkanı  – Sabri KURT 
40.  Esnaflar Odası Başkanı – Mesut DAMAR 
41. Sanatkarlar Odası Başkanı – Can KAHVECİOĞLU 
42. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı – Hilmi KURTOĞLU 
43. Minibüsçüler Odası Başkanı – Lütfi ÇENBER 
44. İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcisi – Orhan EVREN 
45. İzmir Mimarlar Odası Menemen Temsilcisi - Mustafa SEVİNÇ  
46. İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İlçe Temsilcisi-Mithat ÇETİN 
47. Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı – Veli KAN 
48. Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı – Recai ÖNAL 
49.Özel Bankalar 
                        Akbank Müdürü – Murat ÖZDEN 
                        Anadolu Bank Müdürü – Muhammet Ali TOMEY 
                        Denizbank Müdürü – Mehmet Ünal BOZTÜRK
                        Finansbank Müdürü –  Bahtiyar ÇALIŞKAN 
                        Garanti Bankası Müdürü – Alper KAYMAK 
                        İş Bankası Müdürü – Gamze ŞAHİN TOPÇU 
                        Şekerbank Müdürü - Mehmet Emin DALGALI
                        Türk Ekonomi Bankası Müdürü – Ali SAVRAN 
                        Yapı Kredi Bankası Müdürü – Hakan BARAK
50.Türkiye Kızılay Derneği Başkanı – Rahmi ARSLAN 
51.Türk Hava Kurumu Başkanı – Hilmi KURTOĞLU 
52.Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı – Elif ORHAN 
53.Türkiye Yardımsevenler Derneği Başkanı – Fatma FORAN 
54.Türk Kadınlar Birliği Derneği Başkanı – Müesser KIRIMLI 
55.TükoDer Başkanı – Fatma KUYUCU 
56.Türkiye Muharip Gaziler Derneği Menemen Şube Başkanı – Ertuğrul ÖZER 
57.Türkiye Kuvai Milliye Mücahitler Derneği Şube Başkanı – Kemal ALTAN 
58.Menemen Yeni Nesil Gençlik Çağdaş Toplum Derneği Başkanı – İbrahim MERCAN
59.Diğer Dernekler 
60. Basın – Yayın Kuruluşları 
      Menemenin Sesi Gazetesi – Ersay ÖZALP 
      Radyo Çağrı Genel Yayın Yönetmeni – Adem TANRIVERDİ